- EDIFIER

Цена
€41 64 / 81 44 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Мобилен телефон Компютърна мултимедия PC таблет |
| Направление | Мобилен телефон Компютърна мултимедия PC таблет |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Честотен диапазон | 20Hz-40kHz |
| Честотен диапазон | 20Hz-40kHz |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Външен цвят | Ivory |
| Външен цвят | Ivory |
| Компоненти | 2 колонки |
| Аудио контроли | Play/Pause Calls |
| Характеристики | Active Noise Cancellation Hands-free Function Hi-Res Audio |
| Компоненти | 2 колонки |
| Диаметър на говорителя | 40 mm |
| Характеристики | Active Noise Cancellation Hands-free Function Hi-Res Audio |
| Чувствителност | 91 dB |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито | 10 m |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Разположение на захранването | Външно |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Средно време за работа на батерия | 45 ч. |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.4 |
| Разположение на захранването | Външно |
| Средно време за работа на батерия | 45 ч. |
| Аудио контроли | Play/Pause Calls |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито | 10 m |
| Напрежение на входа | DC 5 V |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.4 |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Напрежение на входа | DC 5 V |
| Тегло | 0.51кг |
Edifier W800BT Pro Безжични слушалки с активно шумопотискане
Потопете се в света на безупречния звук с Edifier W800BT Pro – слушалки с активно шумопотискане (ANC), които блокират околния шум и ви позволяват да се наслаждавате на музиката или разговорите без разсейване. Благодарение на 40mm титан-покрити драйвери и Bluetooth 5.4, те осигуряват детайлно аудио, стабилна връзка и мултипойнт свързване за лесно превключване между устройства.
Ключови Предимства
- Активно шумопотискане (ANC) – Намалява фоновия шум за по-дълбоко потапяне в музиката, независимо къде се намирате.
- 40mm титан-покрити драйвери – Чисти високи, балансирани средни и плътни баси благодарение на иновативния материал на драйверите.
- AI намаляване на шума при разговори – Вграденият микрофон с изкуствен интелект гарантира, че гласът ви се чува ясно дори в шумна среда.
- Мултипойнт връзка – Свържете едновременно две устройства (телефон и лаптоп) и превключвайте между тях безпроблемно.
- До 45 часа живот на батерията – Дълго време за възпроизвеждане с едно зареждане и бързо зареждане чрез USB-C.
- Комфортен дизайн – Меки амбушюри и регулируема лента за глава осигуряват удобство при продължителна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Надглавии |
| Размер на драйвера | 40mm |
| Материал на драйвера | Титан-покрит |
| Активно шумопотискане | Да |
| Микрофон | Вграден с AI намаляване на шума |
| Bluetooth версия | 5.4 |
| Мултипойнт връзка | Да |
| Живот на батерията | До 45 часа |
| Зареждане | USB-C |
| Цвят | Слонова кост |
| Тегло | 250 г |
| Честотен диапазон | 20 Hz – 20 kHz |
| Импеданс | 32 Ω |
Какво има в кутията
- Слушалки Edifier W800BT Pro
- USB-C кабел за зареждане
- 3.5mm аудио кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









